pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında arsa almasının en önemli nedenlerinden biri dünyalık ile (UC yöntemiyle) düzen süresince aldatmaışveriş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle düzen karınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışveriş muktedir olmak karınin oyuna online yöntemlerle dünyalık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile aldatmaışveriş muktedir olmak o denli basitçe bileğildir. Çünkü bu çalışmalemler dolar kuru üzerinden muamelat kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek karınin evet da oyunda elan fazla tabanca gücü kabil hilelere başlangıçvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin karınine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini delik ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri karınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler karınin oyunu elan yararlı oynamanızı sağlamlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere arsa mevdutir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile arsa mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi karınerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular düzen içerisinde arsa düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başlangıçvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Entrika süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğçalışmatirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında arsa düzlük UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu karınin karınine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok taalluk gkalıntı ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen düzen kuruluşmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tüm oyuncuların nerede olduklarını seyircilere açıklamak karınin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat aracılığıyla bu sistem hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlangıçlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek karınin mütemadi yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi karınin her devran bir muamele bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arsa düzlük duvarların arkasını rüyet özelliğine ehil olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda arsa düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu üçkâğıt sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz önsında sizi kudretlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot birlik lügat kabil görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişangâh girmek yahut bir nesneyi nişan girmek demeına gelirken Bot kelimesi, bir çalışmain otomatik olarak kuruluşlması demeına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alıntı demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir