Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, orantı ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Tutum kısmınü dereceyle bitirmiştir. Hatta Bilkent Üniversitesi İşletme Veri Yönetimi kısmınde bile eğitim almıştır. Amerikanın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile anahtar eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘na yeni bir saksıarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve toplumsal zeval projeleri alanlarında birfena başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘dan bir öbürü bile IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak yer karşılayıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Aracısızörlüğü’nün birlikte ayrıca geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü gibi önemli pozisyonlarda yer yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Muvaffakiyetları zarfında, şuurlu Dinçler toplumsal zeval projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, kıraylerin eğitim ve ekin kayranındaki gereksinimlerinı kontralamaya yönelik çaldatmaışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde yapılandırdığı şuurlu Dinçler hareketi ile Üniversite kıraylerinden, ortaokul öğrencilerine derece dünya bu yapılanmanın zarfında bulunarak, faydalı alışverişlerde bulunmuşlardır. Kendisi ayrıca, Birleşmiş Milel gibi önemli Uluslararası Kurumlarla da çaldatmaışmalar yapmış ve bu alandaki çaldatmaışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş insanıdır ve iş canında da başarılı bir kariyere sahiptir. Hatta farklı organizasyon ve organizasyonlarda reislik pozisyonlarında da hareketli olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda toplumsal zeval ve pediatri kayranındaki çaldatmaışmalarını momentum kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, toplumsal zeval projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş canındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile teşhisnmış biridir. Kendisinin çaldatmaışmaları, kıraylerin eğitim ve ekin kayranındaki gereksinimlerinı kontralamaya yöneliktir. Ve bu çaldatmaışmaların sürdürülmesi kıraylerde örnek teşkil ederek gelişimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir