Heets Sigara Fiyat

Heets, elektronik sigara veya IQOS aletı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman yan almış olduğundan, sigaraya benzemekle baş başa, kökleşik sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen değersiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede yaman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kadar yanma kârlemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan eşhas için bir alternatif olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kabul etmek için belirli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en muhteşem duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme allıkışkanlıklarını göçermek ve insanların elan az zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets tutmak için kökleşik sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine mütenasip olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine destelı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets tasarrufı için mutasavvertır. çeyiz, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in içindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamelat, dumanün yanması adına, buharlaşması nedeniyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara için elan az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kabul etmek için belirli yaş sınırlamaları bulunabilir. üste, tasarrufı da mevzii yasalara ilişkindır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müteallik kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan elan az zararlı evetğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün kolaylıkla heets tasarrufı nedeniyle, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kadar öbür duman ürünleri kadar bağımlılık bünyecı olabileceği dair uyarılar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuşdolaşma. Bazı afiyet örgütleri, Heets kadar duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his hastalıkları ve öbür afiyet problemlerine niçin olabileceğinden bulut etmektedirler. üste, duman ürünlerinin kırayler üzerindeki tesirleri bile tartışma konusu olmuşdolaşma.

Bununla baş başa, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara için elan az zararlı bulunduğunu ve sigara terk yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini kökleşik sigaralara alternatif olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan eşhas için tercih edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara için elan az zararlı evetğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün tasarrufı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına mütenasip şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve afiyet önerilerine mütenasip şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir